Persembeliyim-Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

08.03.2011-Perşembeli Ressam Öğrenci 12 Mart’ta Ödülünü Alacak

08.03.2011-Perşembeli Ressam Öğrenci 12 Mart’ta Ödülünü Alacak Empty 08.03.2011-Perşembeli Ressam Öğrenci 12 Mart’ta Ödülünü Alacak

Mesaj  Admin Perş. Haz. 23, 2011 12:34 pm

12 MART İSTİKLAL MARŞININ KABUL EDİLDİĞİ GÜNÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA GÜNÜ PROGRAMI nedeniyle Çaycuma Barbaros Kutlutaş İlköğretim Okulunda 12 Mart 2011 Cumartesi günü saat 10.30’da anma etkinliği düzenlenecek.

12 Mart İstiklal Marşının kabul edildiği ve Mehmet Akif Ersoy’u anma günü etkinlikleri kapsamında İlköğretim Okulu öğrencileri arasında düzenlenen Resim yarışmasında birinci olan Beldemiz Perşembe Şehit Astsubay Salim Uçar İlköğretim Okulu öğrencisi Beyza Mantarlı ödülünü 12 Mart 2011 Cumartesi günü yapılacak törende alacak. Beyza Mantarlı 2011 Ocak ayında da Zonguldak Elektrik Mühendisleri Odasının (EMO) düzenlediği “ Elektrik Tasarrufu” konulu resim yarışmasında dereceye girerek ödül almıştı.

Ayrıca Liselerarası Kompozisyon yarışmasında ikinci olan beldemiz Perşembe Filiz-Rifat Güpgüpoğlu Lisesi öğrencisi Fatma Dombaycı’da ikincilik ödülü verilecek.PES Gazetesi olarak öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

08.03.2011-Perşembeli Ressam Öğrenci 12 Mart’ta Ödülünü Alacak 100_5664_%5B640x480%5D

Zonguldak Elektrik Mühendisleri Odasının (EMO) düzenlediği “ Elektrik Tasarrufu” konulu resim yarışmasında da dereceye giren Perşembe Şehit Asb.İ.Ö.O.öğrencisi Beyza Mantarlı ödülünü ,2011 Ocak ayında okulun resim öğretmeni Recep Sarıbaş'dan almıştı

İSTİKLAL MARŞININ KABUL EDİLDİĞİ GÜN VE MEHMET AKİF ERSOY ’U ANMA GÜNÜ PROGRAMI

Tarih : 12 Mart 2011
Saat : 10:30
Yer : Barbaros Kutlutaş İlköğretim Okulu

PROGRAM:

Açılış
Saygı Duruşu-İstiklal Marşı
Barbaros Kutlutaş İlköğretim Okulundan bir öğrencinin günün anlam ve önemini belirten konuşması
Mehmet Akif ERSOY ve İstiklal Marşımız adlı slayt gösterisi
Şiirler
Korodan Ezgiler
”Ya İstiklal Ya Ölüm” adlı orotoryo
Ödül töreni
Kapanış

ETKİNLİKLER

RESİM SERGİ :
Tarih : 12/03/2011
Saat : Program Sonrası
Yer : Barbaros Kutlutaş İlköğretim Okulu

KONFERANS: Barbaros Kutlutaş İlköğretim Okulu öğretmenleri; Sultan ODABAŞI YEŞİLDAL, Süleyman KÖKDEN, Şule TÜRKOĞLU tarafından 16 Mart 2011 tarihinde saat 14.00 ’da “İstiklal Marşının Doğuşu” konulu konferans düzenlenecektir.

12 MART İSTİKLAL MARŞININ KABUL EDİLDİĞİ GÜNÜ VE M.AKİF ERSOY’U ANMA GÜNÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN ŞİİR, KOMPOZİSYON, RESİM, MEKTUP YARIŞMASI SONUÇLARI

İLKÖĞRETİM

ŞİİR - LİSE
1- KÜBRA GÜNEY - ****** İÖ
2- DEMET KANDEMİR - 75.YIL İÖ
3- ELİF CEYLAN - MİMAR SİNAN İÖ

KOMPOZİSYON
1- GÖKÇE KAN - BARBAROS KUTLUTAŞ İÖ
2- YASEMİN ESERLİ - ÖZEL ÇAYCUMA İÖ
3- GÜLNUR YİĞİT - 75.YIL İÖ

RESİM
1- BEYZA MANTARLI - ŞEHİT AST.SALİM UÇAR İÖ
2- ÇAĞLA DOST - BARBAROS KUTLUTAŞ İÖ